sesja-indywidualna

Fotografia okolicznościowa

To jest jeszcze jeden rodzaj mojej działalności. Zajmuję się realizacją reportaży z uroczystości rodzinnych i spotkań koleżeńskich. Zdjęcia okolicznościowe wykonuję na chrztach, komuniach, ślubach, jubileuszach, 18-stkach, wieczorach panieńskich/kawalerskich oraz ważnych dla Państwa rodzinnych ceremoniach. Każda okazja jest dobra, by ją udokumentować na efektownych fotografiach.

Posiadam zaświadczenie z Kurii zezwalające na fotografowanie uroczystości liturgicznych.

Fotograf na 18-stkę / okrągłe jubileusze

Fotografuję urodziny, nie tylko osiemnastki. Również urodzinowe imprezy 30-stki, 40-stki, 50-tki, 60-tki, 70-tki, 80-tki, 100-tki, rocznice ślubu i inne ważne rodzinne wydarzenia.
Urodziny to symboliczny dzień w życiu człowieka, to początek kolejnego etapu w życiu i są świetną okazją do spotkania się ze znajomymi i rodziną. Dziś dużą popularnością cieszą się przyjęcia urodzinowe w lokalach. A skoro przyjęcie, urodziny, zabawa, tort, prezenty, to warto to wszystko uwiecznić na pięknych fotografiach. Wykonane zdjęcia będą istotną pamiątką w rodzinnych albumach, tworząc kunsztownie opowiedzianą historię.

Fotograf na wieczór panieński/kawalerski

Ostatnie chwilę wolności, tak przewrotnie i z przymrużeniem oka można byłoby powiedzieć o wieczorach panieńskich i kawalerskich. Tak prawdę to dobra zabawa w gronie najbliższych przyjaciół. Skoro to „ostatni” taki wypad przed wypowiedzeniem sakramentalnego ”tak” to musi być niezwykły, niezapomniany i pełen atrakcji. Reportaż zilustruje dobrą zabawę, tańce, wygłupy na parkiecie, kolorowe drinki, konkursy i inne atrakcje. Będzie to też pamiątka z ostatnich chwil panieńskiego/kawalerskiego stanu.

wieczór panieński