odbitki
odbitki
odbitki
odbitki

Najlepsza sesja z okazji rocznicy?

Sesje rocznicowe to wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju sposób na udokumentowanie tego, jak bardzo Ty i Twój partner rozwinęliście się razem. To czas, kiedy możecie zastanowić się nad wszystkim, co razem zrobiliście i przypomnieć sobie wszystkie te małe chwile, które tworzą Waszą historię.

Wiem jak trudno jest zrobić idealne zdjęcie. Chcecie mieć coś, co będzie wyglądało naturalnie i prawdziwie, tak jakbyście po prostu cieszyli się wspólnym dniem, a nie pozowali do aparatu. To może być trudne, zwłaszcza jeśli nie jesteście przyzwyczajeni do przebywania przed obiektywem. Ale nie martwcie się: Wszystkim się zajmę!

Jak przygotować się do sesji?

W swojej pracy ponad wszystko cenię sobie otwartą komunikację z klientem - przed rozpoczęciem sesji chciałabym porozmawiać o Twojej wizji. Podczas konsultacji staram się wyczuć, czy czujecie się lepiej wolni od wścibskich oczu, czy nie ma to dla Was znaczenia. Na tej podstawie wspólnie wybieramy miejsce, charakter i czas sesji. Niemal zawsze sesja rozpoczyna się wcześnie rano lub na około dwie godziny przed zachodem słońca, ponieważ kolory, które otrzymujemy na zdjęciu, są determinowane przez światło i jego barwę.

Często zadawane pytanie brzmi, jak się ubrać. Nie ukrywam, że lubię jasne kolory oraz brak mocnych wzorów i tekstu na ubraniach. Najważniejsze, żebyś czuła się usatysfakcjonowana wybranymi przez siebie stylami. A jeśli uda Ci się zaaranżować stroje, które się uzupełniają i wzmacniają, efekt będzie widoczny na zdjęciach. Przede wszystkim zabierzcie ze sobą poczucie humoru i dużo uśmiechu. Marzysz o niezapomnianej sesji narzeczeńskiej? Serdecznie zachęcam do współpracy!

Co daje sesja zdjęciowa i dlaczego warto?

✔️Sesja zdjęciowa to pamiątka na życie.
✔️To czas spędzony we dwoje w zupełnie innym wymiarze.
✔️To celebracja uczucia, na co czasem nie ma czasu w codziennym życiu.
✔️Sesja zdjęciowa nie raz pobudza na nowo uczucia, rozpala zmysły.

Nie czekajcie więc i pozwólcie sobie na pokazanie na fotografiach Waszego uczucia. Z radością i rozrzewnieniem będziecie wracać do chwil z sesji dla dwojga przez wiele lat.