zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie

Sesja narzeczeńska Trójmiasto & Kaszuby

Marzysz o niezapomnianej sesji narzeczeńskiej na plaży o zachodzie słońca? 🌅
Już niedługo powrócą ciepłe, złote zachody słońca, a rozświetlona złotym blaskiem plaża stworzy niepowtarzalną atmosferę romantyzmu, idealną do uwiecznienia Waszej miłości ❤️🔥 Podczas magicznej chwili zachodu słońca możemy uchwycić piękne i nastrojowe zdjęcia, które będziecie wspominać przez lata 📸❤️
Żadne Twoje pomysły do sesji nie stoją mi na przeszkodzie.
Nie zwlekajcie! Zarezerwujcie już teraz swoją sesję i stwórzmy razem niezapomniane wspomnienia.
Skontaktujcie się ze mną, aby uzyskać więcej informacji 🤗
Niech miłość rozwija się jak piękny, arbuzowy zachód słońca na plaży! 📸❤️🍉

Jak przygotować się do sesji?

W swojej pracy ponad wszystko cenię sobie otwartą komunikację z klientem - przed rozpoczęciem sesji chciałabym porozmawiać o Twojej wizji. Podczas konsultacji staram się wyczuć, czy czujecie się lepiej wolni od wścibskich oczu, czy nie ma to dla Was znaczenia. Na tej podstawie wspólnie wybieramy miejsce, charakter i czas sesji. Niemal zawsze sesja rozpoczyna się wcześnie rano lub na około dwie godziny przed zachodem słońca, ponieważ kolory, które otrzymujemy na zdjęciu, są determinowane przez światło i jego barwę.

Często zadawane pytanie brzmi, jak się ubrać. Nie ukrywam, że lubię jasne kolory oraz brak mocnych wzorów i tekstu na ubraniach. Najważniejsze, żebyś czuła się usatysfakcjonowana wybranymi przez siebie stylami. A jeśli uda Ci się zaaranżować stroje, które się uzupełniają i wzmacniają, efekt będzie widoczny na zdjęciach. Przede wszystkim zabierzcie ze sobą poczucie humoru i dużo uśmiechu. Marzysz o niezapomnianej sesji narzeczeńskiej? Serdecznie zachęcam do współpracy!

Co daje sesja zdjęciowa i dlaczego warto?

✔️Sesja zdjęciowa to pamiątka na życie.
✔️To czas spędzony we dwoje w zupełnie innym wymiarze.
✔️To celebracja uczucia, na co czasem nie ma czasu w codziennym życiu.
✔️Sesja zdjęciowa nie raz pobudza na nowo uczucia, rozpala zmysły.

Nie czekajcie więc i pozwólcie sobie na pokazanie na fotografiach Waszego uczucia. Z radością i rozrzewnieniem będziecie wracać do chwil z sesji dla dwojga przez wiele lat.